Letenky Manchester

Do Manchesteru se každoročně vydává mnoho turistů z celého světa. Oblibě se těší i mezi českými turisty. Důvod? Manchester je v současnosti střediskem umění, průmyslu, obchodu, sportu a vzdělanosti. Centrum města je dokonce zapsáno v Seznamu světového dědictví UNESCO.

Mnoho českých turistů se sem vypravuje na fotbalové zápasy odvěkých rivalů Manchester United a Manchester City.. Taktéž relativně dostupné pracovní možnosti jsou důvodem, proč je Manchester mezi Čechy oblíbeným městem.

Vyhledat letenky do Manchesteru

Letecky do Manchesteru

Celková doba letu z Prahy do Manchesteru v Anglii trvá necelé 3 hodiny. Obvykle se cena letenek do Manchesteru pohybuje kolem 5 000 Kč v závislosti na zvolené letecké společnosti, počtu přestupů a času rezervace letenky. Chcete-li ušetřit, tak doporučujeme rezervovat letenku do Manchesteru v dostatečném časovém předstihu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>